Additionally, paste this code immediately after the opening tag:

Rodinné oslavy

Asi to poznáte. Okrúhle narodeniny, bakalárske alebo magisterské promócie, svadby, ale aj tie menej príjemnejšie spomienkové kary a s nimi súvisiaca otázka – kam pozvať všetkých hostí?

Vždy chceme, aby si oslavu všetci užili a preto ju neorganizujeme v domácom prostredí. Avšak výber reštaurácií nie je jednoduchý proces. Vačšinou hovoríme o skupinách od desať do dvadsať ľudí  v základnej zostave. Časť hostí neje bravčové mäso, časť zase ryby, slečny si držia štíhlu líniu, a seniori sa dávajú pozor na jedlá s vysokým obsahom cholesterolu. Veľkú úlohu zohráva najmä rozpočet.

Každú takúto akciu je potrebné dokladne dohodnúť, čo pre mnohých môže predstavovať stres. Okrem samotnej prípravy je dôležité aby v deň „D“ bolo všetko pripravené podľa plánu, jedlá chutili tak ako majú a personál bol iniciatívny a všímavý. 

Nezáleží na tom, aká široká rodina sa stretne, alebo koľkých priateľov pozvete. Záleží nám na tom, aby ste spolu prežili pár príjemných  a nezabudnuteľných chvíľ. A aby také naozaj boli, o to sa už s radosťou postaráme my v Estévéčke.

Či už máte záujem o rozlúčku so slobodou, oslavu narodenín, promočnú oslavu alebo kar, sme tu pre vás. 

Ak máte akékoľvek požiadavky, neváhajte nás kontaktovať na estevecka@estevecka.sk


Značky:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *